Новини України та світу

Медведчук: Візит в Лефортово насамперед є гуманітарною акцією

Медведчук: Візит в Лефортово насамперед є гуманітарною акцією

Візит голови “Опозиційної платформи – За життя”, народного депутата Віктора Медведчукаа та народного депутата від цієї політсили Вадима Рабіновича до московського “Лефортово”, передусім, є гуманітарною акцією, про яку “Опозиційна платформа – За життя” домовлялася наперед. Про це заявив Медведчук після закінчення візиту.

Джерело: 112.ua

“Після зміни влади, після приходу нової команди президента Зеленського, яка реально почала займатися питаннями обміну, тому що ми займаємося, можемо займатися і просити тільки про звільнення, тобто про односторонні дії, дійсно, це питання серйозно просунулося. І тому це все вселяє впевненість у тому, що найближчим часом цей обмін відбудеться і в цей обмін буде внесено тих людей, зокрема з приводу яких ми тривалий час ставили питання про їх звільнення”, – сказав він.

Водночас Рабінович підкреслив, що спроби вести переговори нової влади про звільнення українців теж досить успішні.

“На відміну від режиму Порошенка, який навмисно гальмував протягом двох років фактично всі обміни, і ті, які Віктор Володимирович підготував до цього, і ті, які повинні бути. Що стосується нинішньої влади, президента Зеленського, безумовно, це інша ситуація, вони сьогодні ведуть переговори, і ще міністр внутрішніх справ – за своєю лінією. Вони доволі успішні”, – зазначив парламентарій.

“Ми би дуже хотіли, щоб він (обмін, – ред.) відбувся і навіть не сьогодні, а вчора або позавчора, але поки, на жаль, такої готовності, як заявляє пан Пєсков, немає. Ось для того щоб ця готовність дозріла, щоб вона мала місце, ми, зокрема сьогодні, перебуваємо в Москві як народні депутати, як представники партії, як люди, до яких звернулися родичі цих людей – і Карпюка, і Клиха – з проханням про їх звільнення”, – додав у свою чергу Медведчук.

Раніше з’явилося відео зустрічі Рабиновича і Медведчука з Карпюком в московському Лефортово.

Джерело: www.112.ua