Новини України та світу

Медведчук: Відставка Волкера – заслужена оцінка його дуже непрофесійних і шкідницьких дій

Медведчук: Відставка Волкера – заслужена оцінка його дуже непрофесійних і шкідницьких дій

Відставка Курта Волкера – результат архинепрофессионализма і відвертого шкідництва спецпредставника Держдепартаменту США з питань України, який вів переговори з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук.

Джерело: 112.ua

На його думку, незалежно від того, що стало спусковим механізмом цієї відставки, ця подія свідчить: Волкер остаточно і безповоротно провалив переговори з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Політик вважає, що Волкер, який виступав у ролі посередника, зобов’язаний дотримуватися нейтральної позиції, щоб мати можливість вибудувати відносини з усіма учасниками переговорного процесу та знайти компромісні рішення з Донбасу. “Однак він не тільки зайняв позицію однієї сторони – Порошенка, сповідував ідеологію антиросійської істерії і печерної русофобії, а й дозволяв собі вкрай радикальні висловлювання та оцінки на адресу представників РФ, Донецька і Луганська, ніж привносив негатив і шкодив мінським процесу. Його публічні міркування не просто заважали переговорів і взаємин США і Росії, а йшли врозріз з інтересами України”, – вважає Медведчук.

“Сьогодні, коли відставка Волкера – це вже доконаний факт, я не буду коментувати її причини й підґрунтя, а повторю лише свою оцінку, яку дав цьому спецпредставникові Держдепу кілька років тому: “Слова і дії Волкера для мене є прикладом архинепрофессионализма і відвертого шкідництва”. Судячи з усього, сьогодні з цією оцінкою погодилися і у Вашингтоні”, – додав політик.

Джерело: www.112.ua