Новини України та світу

Медведчук: Шуфрич буде відстоювати свободу слова, незалежно від числа депутатів у комітеті

Медведчук: Шуфрич буде відстоювати свободу слова, незалежно від числа депутатів у комітеті

Народний депутат України від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич як голова парламентського комітету з питань свободи слова буде її відстоювати, незалежно від числа депутатів там. Про це повідомив народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук

Джерело: 112.ua

“Ну, ви знаєте, справа в тому, що те, що зробили поки в підготовчій групі і пропонують залу – думаю, на жаль, що зал підтримає це. Тому що більшість у коаліції або в найбільшій фракції “Слуга народу” є достатня кількість голосів, це підтримають, безумовно. Я вважаю, що це порушення прав журналістів, порушення прав свободи слова в Україні, тому що це – головний профільний комітет, це комітет, в якому предметом розгляду є законодавчі акти, які стверджують, що фіксують і дають можливість працювати сьогодні ЗМІ, розглядають скарги, вирішують ті чи інші питання, які виникають загальні в питаннях законодавчого врегулювання питань свободи слова. Те, що так зробили, – це відношення найбільшої фракції “Слуга народу” до цього питання”, – зазначив політик.

Медведчук також прокоментував вихід окремих депутатів зі складу комітету зі свободи слова.

“Те, що зробили 5 депутатів – ну, це взагалі вже, знаєте, свого роду цинізм. Але те, що наш колега, Нестор Шуфрич, очолив цей комітет, – я хочу вам сказати і хочу сказати всім журналістам, що все буде добре. Це людина з бійцівськими якостями, це людина, яка буде відстоювати свободу слова, незалежно від того, скільки членів цього комітету. Я знаю його здібності, я знаю його характер, я знаю його настрій, і думаю, що він виправдає довіру нашої партії, нашої фракції на цій посаді”, – впевнений політик.

Раніше Шуфрич заявляв, що готовий відстоювати свободу слова як голова комітету ВР.

Джерело: www.112.ua