Новини України та світу

Медведчук: “Опозиційна платформа – За життя” готова допомагати партії Зеленського в Раді у досягненні миру

Медведчук: "Опозиційна платформа - За життя" готова допомагати партії Зеленського в Раді у досягненні миру

Джерело: 112.ua

“Опозиційна платформа – За життя” готова допомагати партії президента Володимира Зеленського в Раді у досягненні миру. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук.

“На сьогоднішній день ситуація змінилася. Прийшли ті, які говорять про мир і вважають, що вони реально його можуть принести. Більше того, стверджують, що пан Зеленський має план, і він знає, як це треба зробити. Чудово. Я можу сказати, що наша політична сила готова допомагати в питаннях встановлення миру як в парламенті, так і поза його. Буде це зроблено чи ні? Поживемо – побачимо”, – сказав він.

Він також додав, що не бачив, щоб хтось в Україні, крім партії “Опозиційна платформа – За життя”, представив свій мирний план.

“Я не бачив жодної людини, і не знаю жодної людини, яка би була з ним знайома. Більш того, навіть ті представники його команди, які про це говорили, сказали: “У нього є план, цей план вже реалізується”. Але мені невідомо, про що йде мова”, – додав Медведчук.

Раніше Медведчук, перебуваючи у Страсбурзі на запрошення депутатів Європарламенту, на презентації свого мирного плану врегулювання ситуації на Донбасі заявив, що конфлікт має вирішувати в першу чергу українська влада.

Джерело: www.112.ua

Close