Новини України та світу

Медведчук: Ми в Москві, щоб наблизити обмін утримуваними особами, на прохання їхніх родичів

Медведчук: Ми в Москві, щоб наблизити обмін утримуваними особами, на прохання їхніх родичів

Джерело: 112.ua

Візит до Москви відбувається на прохання родичів ув’язнених у Росії українців і для того, щоб наблизити момент обміну. Таку заяву в ефірі телеканалу “112 Україна” зробив голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук.

“Багато ЗМІ повідомляли про те, що цей обмін вже відбувся. Звісно, ми би дуже хотіли, щоб він відбувся, навіть не сьогодні, а вчора чи позавчора, але поки, на жаль, такої готовності, як заявляє пан Пєсков, немає”, – прокоментував Медведчук заяву прес-секретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова, який вчора на запитання про обмін сказав, що зі свого боку, РФ ще не готова до процесу.

“Для того щоб ця готовність дозріла, щоб вона мала місце, ми, зокрема, сьогодні перебуваємо в Москві як народні депутати, як представники партії “Опозиційна платформа – За життя”, як люди, до яких звернулися родичі цих людей, і Карпюка, і Клиха, з проханням про їх звільнення, чим ми займаємося тривалий час. Ми сьогодні тут, щоб така готовність якомога швидше настала”, – наголосив політик.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Росія та Україна домовилися про обмін “33 на 33”. Президент України Володимир Зеленський заявив, що сподівається на “перші результати” з  обміну утримуваними особами між Україною і Росією найближчим часом.

Згодом прес-секретар колишнього генпрокурора України Лариса Сарган повідомила про нібито обміні “35 на 35”.

Цієї ночі з’явилася інформація про нібито завершення процесу обміну, проте невдовзі в Офісі президента України спростували ці заяви окремих політиків і попросили не поширювати неперевірених даних.

Джерело: www.112.ua