Новини України та світу

Медведчук: Київська влада сьогодні знає, як здійснити обмін “всіх на всіх”

Медведчук: Київська влада сьогодні знає, як здійснити обмін "всіх на всіх"

У Києві сьогодні знають, як здійснити обмін “всіх на всіх”. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Так, буквально кілька тижнів тому (повернення до України чотирьох полонених, – ред.). А все інше – це обмін. За обміном усіх установлених на всіх установлених. І київська влада може це зробити. І ба більше, вона сьогодні, я можу це стверджувати, знає, як це зробити”, – зазначив він.

Водночас Медведчук підкреслив, що “і та сторона не заперечує” проти такого обміну.

“І та сторона не заперечує, тому що вона чекає цього від київської влади з січня-лютого 2018 року. Коли це називалося другим етапом обміну. Перший етап був у грудні 2017 року, коли був обмін 306 на 74, а другий мав відбутися в січні або лютому. Ось уже минув один січень-лютий, минув інший січень-лютий, 19-го року, але віз і нині там. Тому нині від нової влади залежить. Ось сьогодні тривають переговори в Мінську Тристоронньої контактної групи. Узгоджуються списки. Хочеться вірити, що вони дійдуть до спільного знаменника, і цей обмін стане реальним – “усіх установлених на всіх установлених”. Думку тієї сторони я знаю. Вони готові звільнити людей у порядку обміну “всіх установлених на всіх установлених”, яких розшукує Київ, у яких зацікавлений Київ, в обмін на те, що Київ звільнить тих, у кому зацікавлені представники Донецька і Луганська”, – додав політик.

Раніше Медведчук заявляв, що президент України Володимир Зеленський має повернути додому українських полонених, бо це повністю його завдання і відповідальність. 

Джерело: www.112.ua

Close