Новини України та світу

Медведчук: Блокада ОРДЛО – це дії, спрямовані на відокремлення Донбасу

Медведчук: Блокада ОРДЛО – це дії, спрямовані на відокремлення Донбасу

Запровадження економічної блокади на непідконтрольних Києву територіях Донбасу посилило економічну, в тому числі фінансово-кредитну, ситуацію на цих територіях. Про це заявив голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Так, я пам’ятаю це, бізнес на крові. І говорили “бізнес на крові”. Пам’ятаєте ці консультації на початку 17-го року, коли пан Порошенко говорив “бізнес на крові”, це був фінал. А на початку, пам’ятаєте, коли націонал-радикали оголосили блокаду і реально запровадили цю блокаду, і країни “сімки”, посли кажуть: ні, блокаду не можна. ЄС – ні, посол США, вища політична інстанція в Україні, каже: ні, не можна. І потім у результаті Порошенко запроваджує рішенням РНБО блокаду і каже: немає бізнесу на крові. Бізнесу на крові?” – зазначив він.

Водночас Медведчук вважає, що це можна юридично розцінити по-іншому. А може, цю дію колись буде розцінено юридично по-іншому? Ось у нас часто вішають ярлики з приводу сепаратизму. А може, ці дії й були сепаратизмом? Таким яскравим, конкретним, принциповим проявом сепаратизму. Тому що ці дії призвели до відокремлення цих територій. До відокремлення, причому не до такого результату, який публічно оголошується, а до конкретного результату, який може це давати”, – додав політик.

Раніше Медведчук заявляв, що чинній владі необхідно домовлятися з Росією, а якщо вони не хочуть цього робити, тоді вони розпишуться у своїй нездатності змінити ситуацію на краще в економічному і соціальному плані в Україні.

Джерело: www.112.ua