Новини України та світу

Макрон відреагував на погрози Трампа щодо введення мит на французьке вино

Французький президент пропонує Трмпу обговорити питання оподаткування транснаціональних IT-компаній на саміті G7 в серпні

Джерело: 112.ua

Макрон відреагував на погрози Трампа щодо введення мит на французьке вино

Французький президент Еммануель Макрон у відповідь на погрози американського лідера Дональда Трама ввести мита на французького вино, заявив про необхідність узгодження з США французьких податків для транснаціональних IT-компаній. Про це в Єлисейському палаці заявили незабаром після реакції Трампа на прийняття у Франції закону про введення 3% податку на прибуток для транснаціональних IT-компаній, передає Reuters.

Новини за темою: Парламенту пропонують створити окремий принцип оподатковування для представників IT

“Президент також наголосив, що саміт G7 стане важливою можливістю для просування до загального оподаткування цифрової діяльності, що в наших спільних інтересах і над яким ми повинні продовжувати працювати, щоб укласти широку міжнародну угоду”, – повідомила прес-служба Макрона.

Саміт групи країн G7 має відбутися у серпні.

Новини за темою: Влада ЄС хоче змусити транснаціональні корпорації звітувати про податки

Французький уряд стверджує, що транснаціональні IT-компанії, такі як Apple, зі штаб-квартирою за межами країни, платять мало або взагалі не платять податків з продажів у Франції. Цифровий податок з продажів був затверджений французьким сенатом у четвер, через тиждень після його ухвалення нижньою палатою, Національним зборами.

Президент Франції Еммануель Макрон підписав закон про стягнення трипроцентного податку з доходів цифрових гігантів, таких як Facebook Inc. і Amazon.com Inc.

Невдовзі президент США Дональд Трамп звинуватив президента Франції Еммануїла Макрона в “дуростіі” через введення податку на цифрові послуги, і натякнув, що він буде у відповідь на це оподатковувати французьке вино.

Джерело: www.112.ua

Close