Новини України та світу

Магазин ігор Epic Games Store отримав масштабне оновлення

Магазин ігор Epic Games Store отримав масштабне оновлення

Сервіс цифрової дистрибуції Epic Games Store отримав масштабне оновлення та отримав нові функції. Зміни торкнулися бібліотеки ігор та самих тайтлів, а Epic Games планує низку нових оновлень.

Основні зміни. Насамперед варто відзначити можливість переглядати бібліотеку у вигляді списку, а також сортувати ігри за алфавітом або за датою останнього запуску.

Крім того, геймерам буде доступна функція приховування невстановлених на комп’ютер тайтлів. Інше корисне нововведення -– зменшення габаритів патчів. Завдяки спеціальним інструментам, розробники зможуть стискати оновлення до більш-менш “пристойних” розмірів.

Магазин ігор Epic Games Store отримав масштабне оновлення

Нові функції та можливості. Згадки заслуговує і функція, яка давним-давно доступна в Steam – користувачі нарешті зможуть дізнатися, скільки часу вони провели в тій чи іншій грі.

Також магазин Epic Games Store розжився “бандлами” – ігровими наборами на манер колекції тайтлів про Бетмена, яку зовсім недавно роздавали безкоштовно.

Магазин ігор Epic Games Store отримав масштабне оновлення

Доступність. Крім іншого, сервіс цифрової дистрибуції став більш доступним користувачам зі східних країн. Так, геймери з Піднебесної отримали підтримку китайської мови, а жителі Туреччини відтепер зможуть оплачувати покупки за допомогою популярної в країні системи Turkey GPay.

Майбутні оновлення. Представники Epic Games Store не збираються зупинятися на досягнутому. У майбутніх оновленнях вони планують гарненько попрацювати над інтерфейсом і додати спливаючі меню, а також ввести підтримку 3D Secure для європейських геймерів.

Джерело Телеканал новини «24»
30.09.2019