Новини України та світу

Лукашенко запросив Зеленського відвідати Білорусь у будь-який час

Український президент це запрошення прийняв

Джерело: 112.ua

Лукашенко запросив Зеленського відвідати Білорусь у будь-який час

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, у ході якого останній запросив українського президента відвідати Мінськ в будь-який час і в будь-якому форматі. Про це повідомляється на сайті президента Білорусі.

Володимир Зеленський це запрошення прийняв.

Новини за темою: Лукашенко звинуватив Росію в гальмуванні інтеграції

Також Зеленський підтвердив запрошення, раніше надіслане Лукашенку, відвідати Україну в рамках ІІ Форуму регіонів Білорусі та України, який відбудеться в жовтні цього року в Житомирі. Олександр Лукашенко прийняв запрошення, зазначивши, що як ініціатор і співавтор цього заходу бачить його високу ефективність і користь для економік обох країн.

Новини за темою: Лукашенко хоче розігнати білоруський Гідрометцентр

Крім того, Володимир Зеленський докладно розповів Лукашенку про ситуацію на Донбасі і подякував за організацію ефективного переговорного майданчика.

Окремим комплексом під час розмови були обговорені питання економічної взаємодії та торгівлі, зокрема розвиток співпраці у сфері промисловості, сільського господарства. Тут президенти приділили особливу увагу ходу збиральної кампанії в обох країнах. Ще однією окремою темою розмови стало взаємодія та забезпечення національної безпеки обох країн в енергетичній сфері.

Новини за темою: Лукашенко привітав Зеленського з перемогою на виборах

Як повідомлялося, Лукашенко відповів Зеленському щодо обрання Мінська для переговорів з Путіним.

Джерело: www.112.ua