Новини України та світу

Лукашенко про врегулювання конфлікту на Донбасі: Людям потрібні дії, які принесуть бажаний мир

За словами білоруського президента, ситуація на Донбасі сильно змінилася з початку війни

Джерело: 112.ua

Лукашенко про врегулювання конфлікту на Донбасі: Людям потрібні дії, які принесуть бажаний мир

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що ситуація на Донбасі сильно змінилася з початку війни і задля відновлення миру на сході України потрібно переходити від бажань до конкретних дій. Таку думку він висловив на зустрічі з українськими ЗМІ в Мінську 26 вересня, трансляцію вів “112 Україна“.

“Ситуація після того, як почався цей конфлікт, дуже серйозно змінилася, особливо після цих президентських виборів останніх. Ви говорите бажання. Бажання не просто недостатньо, воно зараз просто не має ніякого значення. Пройшов період бажань і якихось настроїв. Сьогодні, вчора, настав період дій”, – заявив Лукашенко.

Білоруський лідер зазначив, що людям потрібні дії, які принесуть бажаний мир і результати для України.

“Ось те, чого сьогодні чекають там люди. А хто там залишився? Я знаю, які там люди, – наших там багато людей, які мене інформують, – ті, хто не змогли виїхати, бідолахи. Діти, жінки, люди похилого віку. З ким воюємо? Питання одній країні і іншій – з ким воюємо?”, – зазначив Лукашенко.

112.ua

Раніше Лукашенко заявляв, що Білорусь готова зіграти певну роль у вирішенні конфлікту на Донбасі, але напрошуватися в миротворці або посередники не буде. Водночас при наявності рішення України і Росії, Білорусь готова ввести миротворчу місію на Донбас і взяти під контроль ділянка українсько-російського кордону.

Джерело: www.112.ua

Close