Новини України та світу

Луценко: Я знаю Рябошапку як професійного спеціаліста

За потреби, він завжди готовий допомогти новому прокуророві

Джерело: 112.ua

Луценко: Я знаю Рябошапку як професійного спеціаліста

Екс-генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що бачить в головному кандидаті на пост генерального прокурора України Руслані Рябошапці професійного спеціаліста, і побажав успіхів новій прокуратурі. Про це Луценко розповів журналістам під час засідання ВРУ, передає 112 Україна.

“Тепер має прийти прокурор професійний, юрист, спеціаліст, який, опираючись на серйозне представництво у парламенті, у даному випадку грандіозне, може ліквідувати нашу проблему. В основному вони пов’язані з недосконалим законодавством. Тому я бажаю тільки успіхів”, – підкреслив Луценко.

І додав, що за потреби, він завжди готовий пояснити ту чи іншу проблему і порекомендувати шляхи вирішення.

Екс-генпрокурор висловив надію, що Рябошапка надасть динаміки роботі ГПУ.

“Час революційних змін політично призначеного прокурора, який зламав систему завершився. Прийшов час професійного юридичного управління цим організмом”, – вважає Луценко.

Також він підкреслив, що без зміни законодавства неможливі швидкі досягнення ГПУ, тому важливо, щоб “новий генпрокурор був підкріплений новою ефективною більшістю у парламенті”.

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада IX скликання надала згоду на звільнення Юрія Луценка з посади генпрокурора України. 

Джерело: www.112.ua