Новини України та світу

Луценко: останній рік я себе примушував ходити на роботу

Після відставки Луценко планує створити Фонд підтримки української книжки

Джерело: 112.ua

Луценко: останній рік я себе примушував ходити на роботу

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів, що останній рік він примушував себе ходити на роботу, адже працювати у нинішньому законодавчому полі це була “каторга”. І заявив, що після складання повноважень збирається створити Фонд підтримки української книжки. Про це Юрій Луценко розповів журналістам під час засідання ВРУ, передає 112 Україна.

“Останній рік я себе примушував ходити на роботу, тому що ВР фактично зупинила будь-які зміни законодавства, а у нинішньому законодавчому полі це не робота, а каторга. Законодавче поле є, м’яко кажучи, недосконалим”, – коментує Луценко.

На питання, чим далі займатиметься, Луценко розповів, що створить Фонд підтримки української книжки.

“Не знаю, як у понеділок я не проведу 12 годин на роботі. Але після тюрми і після цієї роботи є що полікувати. і я планую створити Фонд підтримки української книжки, це те, що мене цікавить. Цим займуся у найближчий час”, – розповів Луценко.

“Я завжди посміхався. Іронія – це та річ, яка відрізняє мавпу від людини, по-перше. А по-друге, керівник має сміятися, в першу чергу, над собою, тоді він не буде бронзовим”, – підкреслив генпрокурор України. 

Нагадаємо, що сьогодні зранку Юрій Луценко написав заяву про відставку з посади з посади гепрокурора України. Головним претендентом на його посаду є заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка. 

Джерело: www.112.ua