Новини України та світу

Лисичанськ вчергове відімкнуть від водопостачання

“Луганськводоканал” заборгував за електропостачання

Джерело: 112.ua

Лисичанськ вчергове відімкнуть від водопостачання

ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” повідомило Лисичанську міську раду про повне відключення з 9.00 год 30 серпня 2019 року від постачання електроенергії “Лисичанськводоканалу” через заборгованість з оплати послуг. Про це йдеться на офіційному сайті міськради. 

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ просить всіх споживачів “Лисичанськводоканалу” погасити заборгованість за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення.

“У разі погашення заборгованості ЛКСП “Лисичанськводоканал” зможе внести попередню оплату ТОВ “ЕНЕРА СХІД” за електроенергію та ТОВ “Луганське енергетичне об’єднання” за розподіл та передачу електроенергії”, – зазначається у повідомленні.

Наразі дебіторська заборгованість перед “Лисичанськводоканалом” становить 77389,3 тис.грн., у т. ч. заборгованість населення становить 69 152,0 тис.грн. Найбільший дебітор по підприємствах: ПАТ “Лисичанськвугілля” — 3419,0 тис.грн.

Новини за темою: У Печерському районі Києва у приватному будинку відключили воду за борг понад 10 тис. гривень

Нагадаємо, 1 серпня внаслідок заборгованості за електропостачання Лисичанськ вже лишався без водопостачання.

Новини за темою: “Лисичанськводоканал” знеструмлено через борги у понад 142 млн грн

Раніше, у червні, без води залишалась Полтава: “Полтаваенерго” також за борги відімкнуло три насосні станції та водозабір “Полтававодоканалу”.

Джерело: www.112.ua