Новини України та світу

Лекції, робота в групах і домашні завдання: У “Слузі народу” розповіли, як проходить навчання для майбутніх нардепів

Інтенсив для новообраних парламентаріїв стартував 29 липня в місті Трускавець Львівської області

Джерело: 112.ua

Лекції, робота в групах і домашні завдання: У "Слузі народу" розповіли, як проходить навчання для майбутніх нардепів

Навчання для новообраних нардепів від партії “Слуга народу”, яке стартувало 29 липня в місті Трускавець Львівської області, проходить у форматі лекцій. Також передбачена індивідуальна робота, робота в групах і домашні завдання, розповів кореспонденту “112 Україна” кандидат у нардепи від партії Єгор Чернєв.

“Формат дуальний: це і лекції, і робота в групах, й індивідуальна робота, і домашнє завдання у нас є. Нам не дають розслабитися. Вже з учорашнього дня ми у постійному процесі навчання. Домашні завдання різні, ми маємо створити власний порядок денний того, що ми будемо робити у наступному складі ВР. У багатьох з нас це вже є, але потрібно формалізувати, зробити його таким, щоб його найлегше було перетворити на законопроект і закон після того”, – розповів Чернєв (№26 у списку політсили).

Новини за темою: Не брехати, не красти, не відступати: Зеленський дав напуття майбутнім нардепам від “Слуги народу”

Новообраний нардеп відзначив, що його до списку партії запросили як експерта з цифровізації та інновацій.

“Ми з колегами-експертами кілька місяців тому писали стратегію розвитку цифрової економіки України, тому в цій стратегії є досить конкретні кроки і для виконавчої, і для законодавчої влади. У нас вже є напрацювання в цьому напрямку”, – додав Чернєв.

112.ua

Нагадаємо, за результатами дострокових виборів до Верховної Ради президентська партія “Слуга народу” отримає в парламенті 254 мандата.

Джерело: www.112.ua

Close