Новини України та світу

Кримінальний талант Андрія ПавелкаТимчасова слідча комісія Верховної Ради України на минулому тижні проінспектувала завод по виготовленню футбольних полів “ФФУ Продакшн”. Причиною стало розслідування можливого порушення законодавства України з боку президента ФФУ/УАФ Андрія Павелка.

Запрошення відвідати завод УАФ неодноразово надсилала членам ТСК, починаючи з минулого року. Ознайомитися з виробництвом підприємства народних обранців також запрошували представники “ФФУ Продакшн”. Тому членів ТСК радо вітатимуть на заводі та ознайомлять їх з усіма етапами високотехнологічного виробництва, а також нададуть відповіді на запитання, які виникатимуть у народних депутатів. Детальніше про цю поїздку представників ТСК на завод із виготовлення штучного покриття для футбольних полів та майданчиків ви зможете дізнатися на сторінці facebook підприємства“, – напередодні пафосно проанонсував рекламний флеш-моб офіційний сайт федерації. (Ffu.ua, 11.02.20).

Запрошення було прийнято, члени ТСК на чолі з її головою Анатолієм Костюхом, заступником Григорієм Мамкою, а також Володимиром Захарченком та Андрієм Бобляхом побували в Мартусівці і відвідали загадковий об’єкт.

Повну версію статті читайте тут.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close