Новини України та світу

Кримчанка з російським паспортом намагалася влаштуватися в Міноборони: фотодоказ

Служба безпеки України завадила кримчанці з російським громадянством влаштуватися на роботу у Міністерство оборони. Жінка також мала зв’язки зі спецслужбами країни-агресора.

Кримчанка претендувала на одну із керівних посад у департаменті держзакупівель Міноборони, повідомили у пресслужбі СБУ.

Оперативники СБУ встановили, що протягом кількох років до тимчасової анексії Криму жінка проживала за кордоном. Та у 2014 році повернулася на півострів. Там отримала російський паспорт нібито для оформлення нерухомості. Невдовзі переїхала до Києва. Проте не мала ані постійного місця заробітку, ні джерела доходів.

У цей час кримчанка часто їздила до Росії та до тимчасово окупованого Криму. Там вона контактувала з представниками спецслужб країни-агресора,
– повідомляє СБУ.

Саме після однієї з таких подорожей жінка раптово вирішила влаштуватися на роботу в Міноборони. Вона претендувала на одну із керівних посад у підрозділі департаменту держзакупівель відомства. Якби вона таки отримала цю роботу, то мала би доступ до секретної інформації в оборонній сфері та пряму комунікацію з високопосадовцями країн-членів НАТО.

Жінка пройшла декілька відбіркових етапів на посаду. Однак СБУ встановила обставини, несумісні з державною службою в Міноборони. “Вона “забула” вказати, що має російське громадянство, знайомих з ФСБ та не повідомила зміст розмов із ними”, – додали у відомстві.

крим міноборони
Паспорт жінки свідчить про її російське громадянство

У СБУ також нагадали, що відповідно до Кримінального кодексу за дії на шкоду національним інтересам, вчинені за злочинним завданням іноземної сторони, загрожує позбавлення волі до 15 років.

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close