Новини України та світу

Криклій відрегував на страшні ДТП на трасах України

Криклій відрегував на страшні ДТП на трасах України

За останній місяць в Україні сталось багато резонансних ДТП з трагічними наслідками. Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав ключові фактори, які необхідно змінити, щоб зменшити кількість аварій на дорогах.

В інтерв’ю 24 каналу міністр сказав, що “для того, аби уникнути аварій не потрібно придумувати “велосипед”.

За його словами, по-перше, потрібно мінімізувати людський фактор. Нам необхідно спільно з МЗС доопрацювати автоматичну фото- та відеофіксацію. Бо виходить якесь замкнене коло – ми будуємо кращої якості дороги, а люди починають швидше їздити. Вища швидкість – більше ДТП. А ДТП, які трапились на високій швидкості, несуть більшу загрозу для життя.

По-друге, це стосується Державної служби безпеки на транспорті. Я там хочу частину повноважень делегувати до наших місцевих органів самоуправління. Щоб вони могли теж долучитись до цього процесу, контролювати габаритно-вагові параметри автівок,
– пояснив Криклій. 

По-третє, він вважає, що потрібно максимум запускати інтелектуальні транспортні системи, які дозволять аналізувати, розуміти, прогнозувати та вибудовувати стратегію розвитку дорожнього господарства. Безпека на дорогах залежить від тих же запитів і проблем, які вони будуть бачити за результатами аналітики.

“Бо досі весь вся ця аналітика доволі така віртуалізована. Відбувається збір інформації з різних папірців, але немає єдиної інтелектуальної системи. А це дуже важливо і суттєво покращить якість тієї інформації, з якою ми будемо працювати і вже після цього приймати управлінські рішення”, – додав міністр. 

Масштабні дтп на дорогах україни: хроніка подій

 • 26 вер
  2019

  У Броварах поліцейський в’їхав у зупинку: є загиблі

 • 26 вер
  2019

  Трагічна аварія на Донеччині: троє загиблих, серед них 6-річна дитина – фото

 • 23 вер
  2019

  На Житомирщині вантажівка зіткнулася з автобусом: 9 загиблих, 11 потерпілих – фото і відео

 • 23 вер
  2019

  У ДТП на одеській трасі загинули 9 осіб: усе, що відомо наразі

Джерело Телеканал новини «24»
27.09.2019

Close