Новини України та світу

Коронавірус знизив ціни на акції, нафту та юань: інвестори вичікують

Побоювання через економічні наслідки смертельно небезпечного коронавірусу та людські втрати знизили у ціні акції, сиру нафту та китайський юань 27 січня.

Ф’ючерси на китайські акції впали більш ніж на 5%. Напередодні юань був прибутковим через торговельну угоду цього місяця.

Уся прибутковість зникла після новини про поширення вірусу та невідомість щодо подальших подій, повідомляє Bloomberg.

Понеділок зазвичай насичений день для інвесторів. Та вірус, який вже забрав життя 80 людей, зробив інвесторів обережними. Цього тижня вони проведуть зустріч з Федеральною резервною системою.

Будь-який економічний шок для колосальних двигунів промисловості та споживання Китаю швидко поширюється на інші країни через посилення торговельних та фінансових зв’язків, пов’язаних з глобалізацією. Я починаю вважати, що готівка – це правильне рішення упродовж наступних кількох тижнів,
– написав у понеділок Стівен Іннес, головний стратег ринку Азії в Axitrader.

Китай оголосив про продовження святкування Китайського нового року до 2 лютого, щоб боротися з поширенням хвороби. Пекін також припинив продаж туристичних турів. Це значно вплинуло на туристичні фірми по всьому світу, зокрема це нашкодило Таїланду та Японії.

Коронавірус – що це? Це група вірусів, які здатні викликати застудні захворювання та нетипові пневмонії. В основному, коронавірусами заведено вважати віруси інфекційного бронхіту птахів, хоча в цю родину входять і коронавіруси людини.

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close