Новини України та світу

Королевська: Кандидати від 52 округу звернулися до Зеленського з пропозицією провести перевибори

Королевська: Кандидати від 52 округу звернулися до Зеленського з пропозицією провести перевибори

Джерело: 112.ua

Кандидати від 52 округу звернулися до президента України Володимиру Зеленського з пропозицією провести перевибори. Про це журналістам заявила представник “Опозиційної платформи – За життя” Наталія Королевська.

“Сьогодні три кандидата в депутати Валерій Коновалюк, Сергій Третьяков, Олег Погодін звернулися до президента України з проханням розібратися в ситуації. Кандидати від 52 округу звертатися до Зеленського з пропозицією об’єднати зусилля, провести перевибори, під контролем міжнародного моніторингу, політичних сил, ЗМІ, щоб ні у кого не викликала сумнівів чесність виборів на Донбасі. Донбас не повинен стати прикладом політичного мародерства. Ми сподіваємося, що Володимир Зеленський не залишиться осторонь і не дозволить окремим політичним силам фальсифікувати вибори”, – зазначила вона.

“В Донецькій області абсолютно в цинічній формі змінюються результати виборів, коли представники партії “Батьківщина” вкрали голоси людей, що живуть на війні, і через ОВК легалізували це злодійство і тим самим хочуть зараз через ЦВК легалізувати свого кандидата в народні депутати по 52 округу. Сотні скарг, десятки звернень до судів, звернення до ЦВК, відеофакти вкидання бюлетенів, свідки, звернення в поліцію. Ситуація заморожена”, – сказала вона.

“Наша команда “Опозиційної платформи – За життя” вдячна людям, які нам довірили право представляти їх інтереси, ми нікому не дозволимо вкрасти голоси людей і переписати результати виборів. Донецька область – це єдина область в Україні, де не перемогла партія “Слуга Народу”, де у всіх абсолютно округах перемогла “Опозиційна платформа – За життя”, де більшість мандатів у мажоритарних округах отримала наша команда”, – додала Королевська.

Нагадаємо, в день виборів, 21 липня, у 52-му окрузі було зафіксовано понад 500 фактів порушень – масові вкидання бюлетенів, мінування ділянок, “каруселі”, пошкоджені коробки з бюлетенями, затягування процедури підрахунку голосів, переписані по кілька разів протоколи дільничних виборчих комісій.

Джерело: www.112.ua