Новини України та світу

Контролювати всі пункти пропуску на кордоні України дуже складно, – Скалецька

МОЗ направить додаткових медичних фахівців для контролю прикордонних пунктівВ Україні пропускних пунктів, які здійснюють контроль за перетином кордону, майже 200. Це означає, що здійснювати перевірку на всіх пунктах належним чином дуже складно. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” в програмі “Пульс” повідомила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

“Ми будемо вивчати, як можна організувати цей процес перетину кордону, щоб забезпечити епідемічний контроль і моніторинг осіб, які прибувають в Україну. На сьогодні на всіх санітарно-карантинних пунктах, у тому числі в “Борисполі”, приступили до літакового обстеження. Враховуючи обсяги пасажирів, які прибувають, завтра ми ще перенаправимо з регіональних лабораторних центрів фахівців для того, щоб їх вистачало для здійснення температурного скринінгу”, – сказала вона.

Зоряна Скалецька також заявила, що крім температурного скринінгу необхідно проводити інтерв’ювання та збирати інформацію про прибуваючих пасажирів.

“Температура є лише одним з чинників, який приводить нас до наступних дій, до наступних кроків з перевірки таких осіб на їх здоров’я”, – уточнила глава відомства.

Вона також зазначила, що завтра, 26 лютого, буде прийнято рішення про призначення головного санітарного лікаря, який має приймати рішення при загрозі епідемії.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close