Новини України та світу

Команда Зеленського не має відношення до обшуків в київському Окружному адмінсуді, — Вовк

Суд продовжив роботу в звичайному режимі

Джерело: 112.ua

Команда Зеленського не має відношення до обшуків в київському Окружному адмінсуді, — Вовк

Новообране керівництво країни не має ніякого відношення до обшуків в Окружному адмінсуді Києва. Про це голова Окружного суду Павло Вовк розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

За словами голови суду, існує три фактори, що ведуть до думки, що це справа “рук попередньої влади”.

“Брифінг по цій справі давали Горбатюк (Начальник управління спеціальних розслідувань, – ред.) і Ситник (Перший директор НАБУ, – ред.), їх призначала попередня влада Порошенко. У директора НАБУ Ситника свої проблеми. Нацполиция склав на нього протокол про вчинення корупційного правопорушення, і зараз цю справу в суді, де має бути винесено рішення. В Окружному адміністративному суді знаходяться спори щодо повноважень членів ВККС”, — заявив Вовк.

Вовк вважає, що орган повинен був вимагати документи, а не приходити з обшуком без підстав

“За надуманими підставами і вилучають справи, які знаходяться у виробництві. Це нонсенс. При цьому, блокується робота суду” — додав він.

Новини за темою: Горбатюк заявив, що більшість доказів причетності суддів ОАСК до зловживань, найімовірніше, знищена

Також голова Окружного суду заявив, що в ході обшуку були вилучені не розглянуті справи, відповідачами у яких є члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

“Суд не звертався до президента, так як діє в рамках закону і звернутися у відповідні уповноважені органи” — підкреслив голова Окружного суду.

Нагадаємо, в п’ятницю, 26 червня, НАБУ разом з управлінням спеціальних розслідувань ГПУ здійснили обшук у приміщенні Окружного адмінсуду Києва, в рамках розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень суддями ОАСК.

Джерело: www.112.ua

Close