Новини України та світу

Коломойський: Зеленський мені не дзвонить, у нього для порад є Богдан

За словами олігарха, у разі необхідності для вирішення складних питань використовують Facebook

Джерело: 112.ua

Коломойський: Зеленський мені не дзвонить, у нього для порад є Богдан

Голова держави Володимир Зеленський радиться з головою Офісу президента Андрієм Богданом, а олігарху Ігорю Коломойському не дзвонить. Це випливає з відповіді бізнесмена в інтерв’ю “Цензор.net”.

У відповідь на питання, як часто йому телефонує президент – “може щось дізнатися, може сумнівається у чомусь”, Коломойський сказав: “Ні-ні-ні. У президента якраз немає сумнівів. Там же Богдан є для порад. Він все знає. … Якщо не знає, то в Facebook заходить, там все підкажуть.”.

Олігарх також висловив свою думку про Андрія Богдана і його коментарі щодо журналістів.

“Люди, які живуть в інтернеті, болісно сприймають зіткнення з реальністю. Але я ж Богдана знаю, він нормальна людина. Ну є у нього ця хвороба з Facebook, з цими телефонами, він у них сидить. Коли людина весь час сидить і дивиться, вона стає частиною цього телефону”, – зазначив Коломойський.

Він заявив, що хотів би через Facebook донести в Офіс президента, “що вершина – це остання крапка перед спуском”.

Новини за темою: Журнал НВ опублікував рейтинг 100 найвпливовіших людей України: Перше місце у Зеленського, Богдан другий

Зазначимо, 21 травня голова держави Володимир Зеленський призначив Андрія Богдана головою Адміністрації президента України. Пізніше адміністрацію перейменували в Офіс президента.

Голова Офісу президента Андрій Богдан підпадає під дію закону “Про очищення влади”, адже у свій час займав посаду в уряді Миколи Азарова.

Новини за темою: Богдан: Ми спілкуємося з суспільством без посередників, без журналістів

Джерело: www.112.ua