Новини України та світу

Коломойський прогнозує нові парламентські вибори через рік

За його словами, під ризиком виходу з найбільшої парламентської фракції близько сотні людей

Джерело: 112.ua

Коломойський прогнозує нові парламентські вибори через рік

Український олігарх Ігор Коломойський прогнозує позачергові парламентські вибори через рік. Таку позицію він висловив в інтерв’ю “Цензор.net”.

У відповідь на запитання, що може стати причиною дострокових парламентських виборів, Коломойський сказав: “Тільки одне – якщо “слуги народу” почнуть бл..дувати. А вони будуть точно бл..дувати, питання в масштабах. І це нормальний людський процес усвідомлення, навіщо ви прийшли в парламент”.

Разом з тим, олігарх упевнений, що “Є група ризику, але більша частина “Слуг народу” все-таки не за гроші зайшли, а з бажанням щось змінити, і це буде сильним фактором впливу”.

Він допускає, що під ризиком виходу з найбільшої парламентської фракції близько сотні людей. 

“”Паршивими вівцями” будуть перш за все бізнесмени”, – прогнозує Ігор Коломойський.

За його словами, якщо з фракції “Слуга народу” вийде 100 нардепів, “тоді через рік в Україні будуть нові вибори – тільки вже на базі повністю пропорційної системи”.

Новини за темою: Зе-уряд: Рівняння з багатьма невідомими

Нагадаємо, в результаті позачергових парламентських виборів 2019 року партія “Слуга народу” отримала в парламенті 254 мандата, а це приблизно 60% від загального числа.

Як відомо, на даний момент підготовча депутатська група визначила керівний склад майбутніх комітетів Верховної Ради IX скликання. Більшість комітетів дісталося парламентаріям від “Слуги народу”.

Джерело: www.112.ua