Новини України та світу

Кличко пояснив, що пов’язує його зі “смотрящими” Суркісом та Столаром

Кличко пояснив, що пов'язує його зі "смотрящими" Суркісом та Столаром

Кличко пояснив, що пов'язує його зі "смотрящими" Суркісом та Столаром

Мер столиці Володимир Кличко заперечує будь-який вплив на нього Вадима Столара та Григорія Суркіса, яких вважають “смотрящими” за Києвом. Крім того, очільник Київради вважає маніпуляцією всі розмови навколо їх зустрічей.

Про це мер Києва розповів у програмі “Рольові ігри” з Данилом Мокриком.

Журналіст запитав Кличка, чи знає він, кого мають на увазі українці, коли в коментарях у мережі йому пишуть про “смотрящих”. Той відповів: говорять, що керує містом не Кличко, а Столар. Але як Столар може керувати Києвом, мер столиці не розуміє. 

Так, дійсно, я знаю його, він був депутатом. Як керівник Київради, я не можу не знати депутатів, але всім я постійно кажу: хто несе відповідальність, офіційно? Офіційно завжди несе мер. Несу я, – наголосив Кличко.

“Як я можу віддати кермо комусь іншому, хто не несе відповідальності, а я буду за це відповідати? Ну логіка є? Ну як можна такі речі робити? І ще раз, щоб таких маніпуляцій не було: всі рішення по місту Києву приймаються в кабінеті мера, мною особисто”, – додав політик.

Кличко пояснив, що пов'язує його зі "смотрящими" Суркісом та Столаром

Данило Мокрик зазначив, що питання полягає в тому, чи ніхто на ці рішення не впливає. Адже, наприклад, раніше оприлюднили відео, на якому міський голова Києва зі Вадимом Столаром на святкуванні у Монако. До того ж, мер Києва відвідав й день народження Григорія Суркіса.

Кличко відповів, що цьому відео вже декілька років. Крім цього, він пояснив, що постійно відвідує дні народження.

Мене запрошують, я говорю гарні слова, вітаю тощо. Ніхто ж не розповсюджує відео, де я зустрічаюся з Клінтоном, чи Меркель. Вони знаходять якісь речі і починають маніпулювати цим,
– додав політик.

Мер Києва вважає, що завдяки впливу Суркіса було втілено в життя чимало добрих ідей. Він навів прикладу будівництво стадіонів у столиці, Львові та інших містах. “Так, я знайомий. Так, привітав. До чого це підводить? Знаєте, оці жарені факти, аа-а-ах”, – додав Кличко.

Хто такий Григорій СуркісУкраїнський футбольний функціонер. З 1993 по 1998 рік був президентом київського “Динамо”. Після цього до 2002 року носив титул почесного президента клубу. Тоді ж офіційно передав право власності своєму молодшому брату Ігорю.Окрім футболу, Григорій Суркіс з 2006 року – віце-президент Національного олімпійського комітету України.

У Верховній Раді Григорій Суркіс був двічі – з 1998 до 2006 року. Входив до фракції СДПУ(о) разом з Віктором Медведчуком. З 2019 року є народним депутатом України від партії “Опозиційна платформа — За життя”.

Журналіст наголосив, що Суркіс і Столар – народні депутати від партії Медведчука й запитав міського голову Києва, що його з ними пов’язує. “Чому ви починаєте про цих людей. Я знайомий з багатьма політиками і що? Столар. Зараз він у цій партії, до цього він був у “Нашій Україна”. Ну, гуляє людина по партіях, це повинні виборці зробити висновки.

Мокрик пояснив, що його цікавить те, що ті люди є в партії Медведчука і обстоюють антиукраїнську повістку дня. “На тему політики я з ними не спілкувався”, – відповів Кличко.

Дивіться повне відео інтерв’ю з Віталієм Кличком:


Джерело Телеканал новини «24»
29.09.2019