Новини України та світу

Кличко показав, як проходить реконструкція у київському зоопарку

За словами мера столиці, оновлений зоопарк скоро постане перед гостями

Джерело: 112.ua

Кличко показав, як проходить реконструкція у київському зоопарку

Мер Києва Володимир Кличко показав, як проходить реконструкція в київському зоопарку. Відео він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

За словами мера, вже скоро столичний зоопарк постане перед гостями в оновленому вигляді. Відвідувачі могли оцінити вже оновлені озера, міст між озерами і альтанку над водою.

Також Кличко додав, що зараз будівельні роботи проходять над новим входом з підземним океанаріумом.

Наголошується, що потрапити в зоопарк через новий вхід можна буде вже у вересні. Будівництво універсального вольєра планують завершити до кінця цього року, а мавпятник – влітку наступного.

Нагадаємо, роботи з реконструкції Київського зоопарку почалися влітку 2017 року. КМДА виділила на першу чергу 200 млн грн.

Повідомлялося, що в зоопарку виділені чотири основні функціональні зони: експозиційна зона, наукова, рекреаційна, господарська. Проект першої черги передбачає реконструкцію існуючих озер біля входу з боку проспекту Перемоги, реконструкцію мавпятника з створенням зимових і літніх вольєрів, будівництво вхідної групи “Південна” з підземним акваріумом, будівництво “Універсального павільйону” з відкритим вольєром замість існуючих для утримання птахів.          

Також зазначалося, що центральний вхід київського зоопарку перенесуть та обладнують великим акваріумом.

Джерело: www.112.ua