Новини України та світу

Кличко назвав заяву Богдана про “інститут смотрящих” у КМДА “байками зі склепу”

За його словами, керівник Офісу президента Андрій Богдан оприлюднив в ході прес-конференції “добірку пліток і маніпулятивних домислів”

Джерело: 112.ua

Кличко назвав заяву Богдана про "інститут смотрящих" у КМДА "байками зі склепу"

Мер Києва та очільник Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко назвав “байками зі склепу” прес-конференцію керівника Офіса президента Андрія Богдана, передає прес-служба міського голови.

“Коли такі речі говорить керівник Офісу президента – це виглядає, як мінімум, дивно і некомпетентно. Ця прес-конференція нагадувала “байки зі склепу” – добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше”, – цитують Кличка.

Окрім того, Віталій Кличко закликав Андрія Богдана передавати правоохоронним органам так звані “страшилки”.

Мер столиці звинуватив очільника Офісу президента у маніпуляції Конституцією і законами.

Вкотре Кличко назвав спроби розділити посади мера та голови КМДА “намаганнями позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядування”.

Нагадаємо, Віталій Кличко є одночасно обраним міським головою Києва та призначеним головою Київської міської державної адміністрації. Нещодавно він повідомив, що обговорював із президентом Володимиром Зеленським ймовірне інше призначення голови КМДА.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан під час прес-конференції у вівторок заявив, що Віталій Кличко має залишити посаду очільника КМДА відповідно до ч. 2 ст. 8 закону про про місцеві держадміністрації (у якій йдеться, що голови держадміністрацій призначаються на посаду і звільняються президентом за поданням Кабміну на строк повноважень президента).

Тож Богдан закликав уряд надати подання про звільнення голови Київської міської державної адміністрації.

Окрім того, очільник Офісу президента заявив про існування так званого “інституту смотрящих” у КМДА. Разом з тим, він допустив перепризначення Віталія Кличка на посаду спікера Київської міської державної адміністрації.

Джерело: www.112.ua