Новини України та світу

Клара рятує маленького Дракона в першому трейлері нового українського мультфільму

У прокат анімаційний фільм “Клара та чарівний дракон” вийде 26 жовтня

Джерело: 112.ua

Клара рятує маленького Дракона в першому трейлері нового українського мультфільму

Після успіху анімації “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”, у прокат незабаром виходить ще один український мультфільм “Клара та чарівний дракон” – представлено перший трейлер анімаційного фільму студії Image Picture.

Режисером виступив Олександр Клименко.

Озвучували персонажів Вероніка Лук’яненко, актриса серіалу “Школа”; Олександр Погребняк, голос Фредді Мерк’юрі у фільмі “Богемська рапсодія”; Сергій Солопай, актор дубляжу каналу 1+1; Дмитро Завадський, голос якого можна почути у фільмах “Аватар” і “Богемська Рапсодія”, Олег Лепенець, відомий за дубляжем Роберта Дауні Молодшого у фільмі “Месники”, Дмитро Гаврилов, голос Дедпула і Тора і багато інші.

Згідно синопсису, дівчина Клара живе в маленькому будиночку разом з трьома дивними мавпочками і навіть не підозрює, що життя готує їй виклик. Раз на тисячу років у казковому лісі з’являється чарівний Дракон, який володіє надприродними здібностями. На нього починають полювання Сили Зла, але Клара разом з двома друзями життєрадісним енотом і буркотливим Гномом, вирішують врятувати маленького Дракона і повернути його додому. Під час подорожі друзі дізнаються, що Сили Зла насправді полюють не тільки на Дракона, а також на Клару. 

Чим закінчаться пригоди і ким насправді є лісова дівчина Клара можна буде дізнатися вже зовсім скоро – в прокат анімація вийде 26 жовтня.

Як повідомлялося раніше, вийшов перший трейлер продовження анімаційного фільму “Тролі”.

Джерело: www.112.ua

Close