Новини України та світу

Кияни за півроку сплатили майже 3 млн грн штрафів за неправильну парковку

Всього на порушників було виписано 6916 адміністративних протоколів
У період з 2 липня 2019 року по 12 січня 2020 року інспектори з паркування з вулиць Києва евакуювали понад 3 тис. транспортних засобів, які перешкоджали дорожньому руху. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає прес-служба відомства.

“столичні вулиці Звільняти від автомобілів, припаркованих у заборонених місцях, міські служби спільно з патрульною поліцією почали в липні минулого року. У листопаді інспектори з паркування почали здійснювати самостійне затримання транспортних засобів”, – сказав він.

Заступник голови КМДА також додав, що авто порушників переміщують на спеціальні майданчики або стоянки Головного управління Національної поліції у місті Києві. Повернути автомобіль можна після сплати штрафу.

За словами Поворозника за півроку інспектори з паркування виписали 6916 адміністративних протоколів на загальну суму 2,9 млн грн.

Він також нагадав, що за неоплачену послугу на паркувальних майданчиках водії повинні платити штраф у 20-кратному розмірі від вартості однієї години паркування. При цьому, якщо водій сплатить штраф у 10-денний термін, йому надається знижка в 50%. За станом на кінець 2019 року штрафи зі знижкою сплачені в 21% випадків, на суму понад 500 тис. грн.

Нагадаємо, що в цьому році міські служби Києва поповняться 100 евакуаторами.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close