Новини України та світу

Китай висловив готовність допомогти у врегулюванні конфлікту на Донбасі

Китай висловив готовність допомогти у врегулюванні конфлікту на Донбасі

Посол КНР в Україні Ду Вей на брифінгу заявив, що Китай підтримує мирне врегулювання конфлікту на Донбасі і готовий докласти зусиль до вирішення цього питання.

За словами китайського представника, “гостра” ситуація, що склалася на Східних територіях української держави принесла безліч болю простому українському народу.

Китай, дружня держава, ми відчуваємо цей біль, ми підтримуємо мирне врегулювання питання Донбасу,
– сказав посол.

Крім цього Ду Вей запевнив, що “Пекін готовий надати допомогу у вирішенні конфлікту між сторонами, приклавши “по-своєму” зусилля для розсудження спірних питань”.

Китайський дипломат також додав, що США не мають жодного права “нахабно втручатися” в співробітництво України та Китаю у військовій сфері.

Раніше повідомлялося про те, що радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон під час візиту до Києва мав намір переконати українське керівництво відмовитися від ідеї продажу компанії “Мотор-Січ” китайському холдингу Beijing Skyrizon Aviation. Мовляв, цю угоду сприймають у США як черговий крок Китаю до розширення своєї військової спроможності.

Тоді Болтон наголосив, що Китай намагається інтегруватися в економіку країн по всьому світу, в тому числі й через привабливі інвестиції

Джерело Телеканал новини «24»
31.08.2019