Новини України та світу

Кирила Вишинського випустили з-під варти: рішення суду

Кирила Вишинського випустили з-під варти: рішення суду

Головного редактора “РИА Новости Украина” Кирила Вишинського звільнили з-під варти під особисту поруку. В Україні його підозрюють у державній зраді.

Таке рішення прийняв суд Києва сьогодні, 28 серпня. Відтак, Вишинському змінили запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання.

Про зміну запобіжного заходу просили адвокати проросійського журналіста. Прокурори погодились на це. Після цього суд звільнив Вишинського з-під варти.

Скасувати попереднє рішення, задовольнити клопотання захисту і змінити запобіжний захід з утримання під вартою в СІЗО Києва на особисту поруку,
– оголосив суддя.

Новина доповнюється…

Хто такий Кирило Вишинський? Вишинський – колишній журналіст, керівник філії російського інформагентства “РИА Новости” – “РИА Новости Украина”.

СБУ звинувачує його у створенні підривної проросійської інформаційні мережі на теренах України та у державній зраді. За даними сайту “Миротворець”, навесні 2014 року він працював у Криму, де з підконтрольними йому журналістами випускав матеріали, які виправдовували анексію півострова Росією. За цю діяльність Вишинському закритим указом президента Росії вручили нагороду РФ “За повернення Криму”. Також нагороджений російською медаллю ордена “За заслуги перед вітчизною” за так зване “об’єктивне висвітлення подій в Криму”.

Кирила Вишинського затримали співробітники СБУ 15 травня 2018 року. Під арештом Вишинський перебував понад 1 рік.

Джерело Телеканал новини «24»
28.08.2019