Новини України та світу

Кількість нещасних випадків на виробництві знизилася на 8,5%, смертельні випадки почастішали на 4,6%, – Фонд соцстраху

Найбільша кількість виробничих нещасних випадків зареєстрована в Дніпропетровській, Донецькій областях та в Києві

Джерело: 112.ua

Кількість нещасних випадків на виробництві знизилася на 8,5%, смертельні випадки почастішали на 4,6%, - Фонд соцстраху

За підсумками січня-серпня цього року кількість страхових нещасних випадків на виробництві зменшилася на 8,5% – з 3161 в тому ж періоді 2018 року до 2893 в 2019-му. В той же час, кількість смертельно травмованих осіб збільшилась на 4,6% і склала 250 осіб.

Про це повідомляється на сайті Фонду соціального страхування України.

Найбільшу кількість виробничих нещасних випадків зареєстровано у Дніпропетровській області (15,8% від загальної кількості по Україні), у Києві (11,3%) та в Донецькій області (10,6%).

У разі нещасного випадку на виробництві ФССУ фінансує застрахованим особам щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності; допомогу в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, одноразову  допомогу у випадку стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого та ін.

Новини за темою: Упродовж півроку в Україні на виробництві постраждало понад 2 тис. осіб, з них 189 – загинули

Також потерпілі на виробництві мають право на лікування за рахунок коштів Фонду в установі охорони здоров’я, враховуючи оперативні втручання, забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення протягом всього періоду до відновлення працездатності; подальшу медичну реабілітацію; санаторно-курортне лікування тощо.

Джерело: www.112.ua