Новини України та світу

Київський метрополітен відмовиться від зелених карток вслід за жетонами

Їх уже припинили продавати в одному з вестибюлів станції Теремки

Джерело: 112.ua

Київський метрополітен відмовиться від зелених карток вслід за жетонами

У Київському метро скоро відмовляться від продажу безконтактних “зелених карток” для оплати проїзду. Про це повідомила речниця метрополітену Наталія Макогон, передає “Хмарочос”.

Якщо жетони будуть повністю виведені з обігу до 31 жовтня, то зелені картки ще деякий час будуть діяти.

Новини за темою: Відео дня: В Дніпрі на дереві помітили півтораметрового плазуна

Конкретні терміни відмови від них в метрополітені поки не називають, проте їх уже припинили продавати в одному з вестибюлів станції Теремки.

У перспективі за рішенням міста повинен працювати тільки електронний квиток.

Нагадаємо, з 15 липня в вестибюлі станції Нивки (вихід до пожежної частини) і станції Іподром (вихід до Іподрому) Київського метрополітену не продають і не приймають жетони.

Новини за темою: У Києві на Подолі 19 липня можуть закрити метро через масові заходи

Нагадаємо, вже з 1 листопада київське метро збирається повністю відмовитися від старих жетонів. Таким чином, пасажири зможуть використовувати лише електронні квитки, зелені карти метро, картку киянина або одноразові GR-коди. 

Як повідомлялося, Кyiv smart card діє і в метрополітені, і в наземному комунальному транспорті. Придбати електронний квиток і поповнити його можна на станціях метро або в особистому кабінеті киянина, а також у терміналах самообслуговування Іbox, Еаѕурау і 2click. Уточнюється, що при поповненні на велику кількість поїздок діють такі самі знижки, як при купівлі проїзного на метро – до 10 поїздок по 8 грн, від 50 і більше поїздок по 6,5 грн.

Джерело: www.112.ua

Close