Київське “Динамо” обіграло “Шахтар” та виграло Суперкубок України

Команди видали напружений матч

Джерело: 112.ua

Київське "Динамо" обіграло "Шахтар" та виграло Суперкубок України

В Одесі на стадіоні “Чорноморець” відбувся матч за Суперкубок України, в якому донецький “Шахтар” грали з київським “Динамо”.

Новини за темою: “Динамо” – “Шахтар”: Онлайн-трансляція матчу за Суперкубок України

28 липня, 21:00

Одеса, “Чорноморець”

Суперкубок України

“Динамо” – “Шахтар” – 2:1

Голи: Бурда, 80, Гармаш, 83 – Патрік, 45

“Динамо”: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Буяльський, Гармаш (Сидорчук, 84), Караваєв (Де Піна, 69), Вербич (Цитаишвили, 74), Бесєдін

“Шахтар”: Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ізмаїл, Степаненко, Алан Патрік, Тайсон, Соломон (Тітці, 66), Марлос, Мораєс

Стенограма матчу:

ВСЕ!!! ДИНАМО БЕРЕ СУПЕРКУБОК!

84 хв. Сидорчук вийшов замість Гармаша.

83 хв. ГОЛ!!!! ГАРМАШ!!!! Дальня подача зліва, Денис насилу прийняв м’яч і в падінні пробив – П’ятов пропустив під рукою!

80 хв. ГОЛ!!!! БУРДА!!! Після подачі кутового захисник точно пробив головою!

74 хв. Цитаишвили вийшов замість Вербича.

72 хв. Кадар руками поклав на газон Мораєса в центрі поля – жовта картка.

70 хв. Ісмаїлі пройшов своїм флангом в центр, віддав під удар Марлосу, який відправив м’яч вище воріт.

69 хв. Де Піна поміняв Караваєва.

66 хв. Тітці вийшов замість Соломона.

64 хв. Степаненко збив у своїй штрафній Гармаша, але суддя не побачив пенальті.

49 хв. Марлос відкотив під удар Тайсона, який пробив з лінії штрафного – Бойко зіграв впевнено.

47 хв. Небезпечно прострілював Соломон і м’яч після серії торканні відлетів до Ісмаїлі. Бразилець пробив, але Кендзьора зміг заблокувати.

Перерву

45 хв. ГОЛ!  АЛАН ПАТРІК!!! Бойко помилився при подачі кутового, Бесєдін вибив м’яч на Алана Патріка, який з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у порожні ворота!

45 хв. Буяльський не дав Мораєсу втекти в атаку – жовта картка.

33 хв. Ісмаїлі вискочив на Бойка зліва у карний майданчик і пробив, але Денис зреагував і відбив удар!

29 хв. Хочолава грубо зіграв проти Бесєдіна – жовта картка.

27 хв. Вербич в дотик пробив після прострілу справа – м’яч полетів прямо у Пятова!

19 хв. Степаненко неплозо пробив з-за штрафного – м’яч пройшов поряд з штангою.

13 хв. Поки що Шахтар виглядає куди впевненіше. Легше в них рухається м’яч між гравцями і доводять його до штрафної. Динамо поки входить в гру.

6 хв. Миколенко віддав поганий пас, Марлос перехопив, змістився і смачно пробив здалеку – Бойко красиво дістав!

Почали!

Офіційно сезон в Україні стартував матчем “Зорі” у Чорногорії. Якщо говорити про внутрішні змагання, то сьогодні вдень у матчі-відкриття чемпіонату зійдуться “Ворскла” і “Зоря”. А ось наші гранди почнуть свій сезон 2019/2020 традиційним протистоянням в Суперкубку.

Вперше трофей розіграли в 2004 році. З тих пір в матчі грало 6 команд і лише дві з них вигравали трофей. У “Шахтаря” на рахунку вісім перемог у матчі за Суперкубок, у “Динамо” таких перемог сім. У минулому сезоні трофей дістався киянам, які здобули мінімальну перемогу. Єдиний гол на рахунку у Буяльського.

Перший офіційний матч рідко дає багато приводів для роздумів. Після відпусток, тренувальних таборів, задовго до піку форми. Очікувати топового футболу сьогодні не варто, але от подивитися, як буде виглядати “Шахтар” при новому тренері – це цікаво. Луїш Каштру вже почав перекроювати “гірників” під своє бачення футболу. А Олександр Хацкевич каже, що два роки команда “притиралась” один до одного і готова в цьому сезоні зробити якісний стрибок.

Півзахисник “Динамо” Мікаель Дуэлунд:

“З нетерпінням чекаю сезону. Ми стали сильнішими і повинні боротися за чемпіонство. “Динамо” – великий клуб, де трофеї мають визначальне значення. Було б добре почати з перемоги в Суперкубку, який ми виграли і в минулому році”.

Особисті зустрічі:

“Динамо” і “Шахтар” грали між собою 86 разів. 32 перемоги на рахунку “гірників”, 30 перемог киян. Різниця голів: 99-105 на користь донеччан. Дві останні зустрічі команди завершилися внічию. Команди рідко забивають у поєдинку більше двох голів.

Прогноз 112.ua: 1:0