Новини України та світу

Керівник “Мамахохотала” розповів, чи продовжуватиме виступати, коли стане депутатом

Керівник "Мамахохотала" розповів, чи продовжуватиме виступати, коли стане депутатом

Про те, хто стане керівником “Мамахохотали”, корпоративи та зйомки концертів у в інтерв’ю 24 каналу розповів керівник студії Роман Грищук, який пройшов до Ради по 222 київському округу.

Все ж таки, чи плануєте суміщати роботу з “Мамахохотала”?

Я ідейно залишаюсь “Мамахохотала”. Усі права корпоративні я переписую на своїх партнерів. Шоу вести скоріше за все не буду. Як мінімум, перший час, тобто з другого серпня.

Якщо друзі вас будуть кликати на корпоративи?

Якщо з приводу шоу – я перші концерти вести не буду, але можливість не виключаю того, що я повернусь на сцену, тому що це один день займає. Якщо буде вихідний, то я не бачу в цьому проблему. А такі заходи як корпоративи – точно ні.

Одна з найпопулярніших сценок “Мамахохотала” про людину, яка була в комі, і якій лікар пояснює, що змінилось в країні.

О так!

Ви знімали продовження після перемоги Зеленського. (зокрема жартували, що Зеленський вийшов в новорічну ніч під ялинку і люди повірили в Діда Мороза. На запитання одного з акторів: “хто більше підтримав Зеленського: Захід чи Схід?” Інший актор відповів, що 1+1). Ви писали ці жарти?

Я писав з кимось, конкретно цей жарт я не пам’ятаю.

Про вас жартувати будуть ваші колеги?

Я дуже хочу, щоб вони це робили. По-перше, вони це неформально роблять. Коли я після перемоги зайшов в офіс, то мені довелося пів години слухати жартів в тему “Рома-депутат”. Я дуже хотів би, щоби це продовжувалось в шоу. І жодного послаблення через те, що вони мене знають, я думаю не буде.

Дивіться відео інерв’ю з керівником студії “Мамахохотала” Романом Грищуком:


Джерело Телеканал новини «24»
30.07.2019

Close