Новини України та світу

Кандидат на посаду голови Одеської ОДА Болдін заявив про поширення фейків про нього

Кандидат на посаду голови Одеської ОДА Болдін заявив про поширення фейків про нього

Кандидат на пост глави Одеської ОДА Максим Болдін заявляє про інформаційну атаку і поширенні фейків про нього.

Джерело: 112.ua

“За останні кілька днів десятки ЗМІ, серед яких є і вельми поважні, поширили про мене масу бруду. Наприклад, що я безпосередньо брав участь у багатьох схемах розкрадання міського майна та коштів міського бюджету”, – написав Болдін на своїй сторінці в Facebook.

При цьому він зіронізував, що як чесна людина тепер обов’язково звернеться в правоохоронні органи, щоб вони відкрили за фактом цих публікацій кримінальні справи. Також юрист констатував, що ситуація, що склалася – це результат відсутності регулювання у сфері ЗМІ. Більшість існуючих законів спрямовані на захист свободи слова, журналістів і ЗМІ. А питання відповідальності за недостовірні публікації врегульовано вкрай слабо, зазначив Болдін.

“Знайомі з одного рекламного агентства вже з’ясували, що на першу хвилю бруду замовники витратили близько 10000 доларів. І найближчим часом буде друга хвиля на таку ж суму. Тобто зіпсувати репутацію людини коштує всього 20 000 доларів. І зупинити це можна тільки одним способом – заплатити всім сайтам в три-п’ять разів більше грошей, щоб вони не брали негатив. Ну тобто витратити десь 60-100 тисяч. Звичайно, робити цього я не буду. Тому якщо ви десь побачите, що я їв дітей, викрав транш МВФ і хрестив дітей Путіна, не дивуйтесь”, – підкреслив Максим Болдін.

Раніше президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував список з п’яти кандидатів на посаду голови Одеської обласної адміністрації, щоб дізнатися, що українці думають про них. Це, зокрема, керівник громадської спілки “Українська асоціація вторинних металів і ресурсів” Андрій Андрейчиков, активістка і волонтер Тетяна Петракевич, депутат Одеської міськради Ольга Квасницька, підприємець Максим Куций і голова Вищої ревізійної комісії адвокатури Максим Болдін.

Джерело: www.112.ua