Новини України та світу

Кацман про Абрамявичусе: За всі помилки політиків ми заплатимо зі своєї кишені
За всі помилки політиків ми будемо змушені заплатити зі своєї кишені. Таку думку висловив політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телеканалу “112 Україна”, коментуючи черговий скандал з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком та ситуацію в політиці в цілому.

“Нам треба діяти так, щоб уряд розуміло, хто б не намагався його посунути, усунути, скомпрометувати, воно повинно розуміти одну просту річ – немає вічних друзів, немає вічних ворогів, а є тільки вічні інтереси. Я не хочу кидатися гучними словами, але одного не дуже чесного в плані економічних дій людини навів інший не дуже чесний в економічному плані людина. Гончарук сам зізнається, що він профан у сенсі економіки. Абрамявичус, якщо пам’ятаєте, був міністром економіки в уряді Гройсмана, посварився з Гройсманом, потім був сильний скандал з приводу того, що він гектари лісу спиляла під Києвом. Після цього Абрамявичус, виступаючи вже в ролі директора “Укроборонпрому” заявляє, що це все попередники, а попередником був він сам, а міністром економіки був він сам, такий же, як Милованов зараз. Як каже приказка, мертві тягнуть живих, живі тягнуть мертвих і так далі, це нескінченне біляче колесо, коли приходять якісь іноземці, люди випадкові в економіку – треба припиняти”, – сказав він.

“Страждаємо в результаті все одно ми на їх високі зарплати, премії Коболєва, який мамі в Маямі відправляє чергову порцію своєї премії, від того, що Абрамявичус десь там за лісом не може розібратися зі своїм минулим, а Найєм зі своєю зарплатою, хто-то ще з чимось. Це море претензій пред’являється платнику податків, який містить на своїх плечах державу. Цього бути не повинно, це страшна пропорція, яка незрозуміла може бути багатьом людям, але яка є насправді. Все одно заплачено за всі ці помилки ми зі своєї кишені”, – підкреслив Кацман.

Раніше нардеп від “Слуги народу” Олександр Дубинський в Telegram заявляв, що Абромавічус пропонує збільшити собі зарплату у 18 разів. За підсумками року це винагорода має становити 18,6 млн грн.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close