Новини України та світу

Кабмін звільнив голову Держаудитслужби Лідію Гаврилову

Гаврилову підозрювали у неззаконному збагаченні та декларуванні недостовірних даних

Джерело: 112.ua

Кабмін звільнив голову Держаудитслужби Лідію Гаврилову

Кабінет міністрів України звільнив з посади голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову. Про це повідомляє Урядовий портал. 

“Уряд також схвалив низку звільнень:…У Державній аудиторській службі України Гаврилову Лідію Володимирівну – з посади Голови”, – йдеться у повідомленні. 

Раніше повідомлялося, Кабінет міністрів України призначив чотирьох заступників міністрів і звільнив стільки ж чиновників. Відповідні кадрові рішення були прийняті 29 вересня.

Нагадаємо, 23 січня 2018 року детективи НАБУ повідомили голові Державної аудиторської служби про підозру у незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн і декларуванні недостовірних даних.

Гаврилова підтвердила інформацію про виявлення у неї під час обшуку золотих злитків і заявила, що зараз вони є майже у кожного. Гаврилова також прокоментувала інформацію про автомобіль, який, за даними НАБУ, вона не внесла до декларації. За словами чиновниці, машина належить її колишньому чоловікові, з яким вона розлучилася у 2015 році і не може змусити його надати дані про своє майно.

Вже 25 січня суд відпустив Лідію Гаврилову під особисте зобов’язання незважаючи на те, що прокурори просили призначити їй заставу в сумі понад 1 млн грн.

2 квітня того ж року прокурори САП направили до суду складений детективами НАБУ обвинувальний акт стосовно голови Держаудитслужби Лідії Гаврилової.

Джерело: www.112.ua

Close