Новини України та світу

Кабмін забезпечить фінансування Суспільного ТБ, але за умови показників ефективності, – глава Офісу президента

ЗА словами Тимошенко, Кабмін є головним акціонерам, тому вони мають право вимагати ефективності каналу

Джерело: 112.ua

Кабмін забезпечить фінансування Суспільного ТБ, але за умови показників ефективності, - глава Офісу президента

Кабмін забезпечить підтримку і фінансування діяльності Суспільного ТБ, але він має показувати певну ефективність у своїй роботі. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми кілька разів зустрічалися з керівництвом Суспільного, з донорами, котрі йому допомагали. Ми гарантуватимемо суспільному мовленню фінансування, яке забезпечуватиме Кабмін. Але в них буде чіткий KPI (ключові показники ефективності) – ми це розуміємо за фідбеками донорів”, – заявив Тимошенко.

Заступник глави Офісу президента зазначив, що вони допоможуть Суспільному позбутися зайвого: непотрібних кадрів і багато будівель. І нинішнього керівництва, якщо воно показуватиме низьку ефективність.

І хоча деякі можуть сказати, що держава не може так впливати на Суспільне ТБ, за словами Тимошенко, Кабмін є головним акціонерам, тому вони  мають право вимагати ефективності.

“Ми не хочемо урізати фінансування, ми хочемо дати його, але побачити результат за ці кошти”, – підкреслив Тимошенко. 

Нагадаємо, що 11 липня Тимошенко гарантував надання фінансування Суспільному на 2020 рік в повному обсязі та невтручання в редакційну політику. Також тут підтримали ідею зміни моделі фінансування на базі збору за користування радіочастотним ресурсом України. 

Джерело: www.112.ua