Новини України та світу

Кабмін ввів посаду урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю

Разом з тим, Кабмін вирішив ліквідувати урядовий офіс з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, а також низку департаментів

Джерело: 112.ua

Кабмін ввів посаду урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю

В Україні тепер діятиме урядовий уповноважений з прав людей з інвалідністю. Така посада була введена постановою Кабінету міністрів Українивід 24 липня 2019 № 665.

“…ввести посаду Урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю з утворенням його апарату”, – йдеться у документі.

Новини за темою: Рада не змогла продовжити на 10 років нульову ставку ПДВ для підприємств, заснованих об’єднаннями осіб з інвалідністю

Разом з тим, Кабмін вирішив ліквідувати Урядовий офіс з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Новини за темою: У 2019 році в Києві буде здійснено низку реконструкцій з урахуванням потреб людей з інвалідністю

Крім того, рішенням уряду скасовується низка департаментів: з питань стратегічного планування та координації державної політики, з питань державного управління, з питань регіональної політики, а також забезпечення документообігу та контролю.

Разом з тим, у структурі секретаріату Кабінету міністрів буде створено директорат взаємодії з Верховною Радою, департамент забезпечення документообігу управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності прем’єр-міністра України.

Нагадаємо, в травні повідомлялося, що президент Володимир Зеленський перепризначив уповноваженим президента з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича.

Джерело: www.112.ua

Close