Новини України та світу

Кабмін вивчає можливість проведення перепису населення в 2019 році, – Гончарук

За його словами, плани провести перепис населення в 2020 році були пов’язані з необхідністю провести чергові парламентські вибори восени 2019-го

Джерело: 112.ua

Кабмін вивчає можливість проведення перепису населення в 2019 році, - Гончарук

Новопризначений Кабінет Міністрів України шукає можливість провести перепис населення поточного року. Про це розповів прем’єр-міністр Олексій Гончарук, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Його (перепис, – ред.) вже ініційовано, заплановано на грудень наступного року. Було. Але ми вивчаємо можливість провести його цьогоріч”, – сказав Гончарук.

За його словами, плани провести перепис в кінці 2020 року були пов’язані з тим, що в Україні восени 2019-го мали відбутися чергові парламентські вибори.

“Виборів зараз не буде, принаймні парламентських точно”, – сказав він.

Щодо ймовірності проведення місцевих виборів восени 2019-го Гончарук відповів: “Я не знаю. Я думаю, що ні, але рішення не я приймаю… Ведеться дискусія”.

Новини за темою: Навіть не 42 мільйони: Скільки українців насправді та чому нас не рахують?

Як відомо, перший всеукраїнський перепис населення відбувся у 2001 р. населення України становило 48 млн 457 тис. осіб. Відтоді перепис постійно переносили. 

Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук говорив, що в Офісі президента шукають оптимальний варіант, як здешевити перепис населення, – в тому числі розглядають паперовий варіант, а не на планшетах.

Новини за темою: Тягнемо як можемо: Навіщо Україні проводити перепис населення

Джерело: www.112.ua