Новини України та світу

Кабмін розробив законопроект щодо незаконного грального бізнесу

Від легалізації грального бізнесу держбюджет поповниться на 2-2,5 млрд грн

Джерело: 112.ua

Кабмін розробив законопроект щодо незаконного грального бізнесу

Кабінет міністрів розробив законопроект щодо незаконного грального бізнесу. Уряд хоче, аби гральні автомати зникли з вулиць. Про це під час брифінгу, який транслювали в ефірі “112 Україна” заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Найближчим часом Кабмін планує передати законопроект на розгляд до Ради. 

“Ми хочемо, щоб гральні автомати, гральні зали, ця велика біда, – вони зникли з вулиць. Тому уряд розробив за дорученням президента законопроект відповідний, і вчора ми його проголосували, і найближчими днями, сьогодні, можливо, завтра, там бюрократичні процедури ще якісь залишаються, він буде внесений в парламент”, – сказав Олексій Гончарук. 

Гончарук заявив, що через ігроманію у багатьох людей з’являється депресія, руйнуються сім’ї, навіть з’являється схильність до самогубства. 

“Це десятки тисяч поламаних людських життів, і ми хочемо, щоб оця історія – вона в Україні припинилась. В цивілізованих країнах такого немає – і в нас не буде. Це не означає, що грального бізнесу чи там такого роду бізнесу взагалі не повинно бути, – звичайно, він має бути цивілізованим, в бухгалтеріях, в законопроекті детально описано, упорядковано, як ми це плануємо врегульовувати”, – сказав Олексій Гончарук. 

Він додав, що завдяки легалізації грального бізнесу державний бюджет може поповнитися від 2 до 2,5 млрд грн.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський планує легалізувати азартні ігри. Бувши кандидатом у президенти, Володимир Зеленський заявив, що в Україні можливо легалізувати медичну марихуану, а також легалізувати проституцію в межах якогось одного українського міста.

Джерело: www.112.ua