Новини України та світу

Кабмін на прешому засіданні обговорював програму уряду, яку представлять за місяць, – Коляда

На сьогодні є драфт програми, над ним працюють

Джерело: 112.ua

Кабмін на прешому засіданні обговорював програму уряду, яку представлять за місяць, - Коляда

Кабінет міністрів на своєму першому засіданні окреслив напрямки роботи а також обговорив плани щодо програму уряду, яку мають представити за місяць. Про це заявила міністр з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Стосовно першого засідання – воно було таким, установчим, ми окреслили найперші наші напрямки, як ми будемо рухатись і визначатися далі. Поговорили, що найближчим часом буде тривати робота щодо програми уряду, яку вже за місяць ми маємо презентувати у ВР. Ось, на сьогодні вже є певний драфт і ми працюємо над цим питанням”, – заявила Коляда.

Новини за темою: Новий Кабмін: Віце-прем’єр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

За її словами, злиття відомств для неї є викликом.

“Виклик є зараз розібратися з тією частиною, яка стосується роботи з тимчасово окупованими територіями, а також з переміщеними особами, тому що для мене це було достатньо неочікувано, злиття таких двох відомств. Тим більше, що цільові аудиторії, якими має займатися тепер одне відомство – вони кардинально різні, і підходи в формуванні державної політики теж різні. Тому такий серйозний челендж для мене”, – заявила Коляда.

Щодо планів міністерства – робота над реестром ветеранів.

Новини за темою: Новий Кабмін: Міністром соціальної політики стала Юлія Соколовська

“Завдання для мене залишились ті, які були до цього часу, тому що в команді міністерства справ ветеранів було зроблено достатньо багато напрацювань, і щодо напрацювань нового закону про статус ветеранів, де б ми визначили чітко, хто, власне, ветеран є в Україні, які пакети соціальні і які сервіси вони мають отримати. Також працюємо активно з технічним завданням єдиного державного реєстру ветеранів. Відпрацювали з МОЗом і зараз думаємо, як ми будемо напрацьовувати механізм оплати додаткових медичних послуг для ветеранів. Зараз відпрацьовуємо також ветеранські простори в кожному регіоні, як такий комунікаційний майданчик між державним і недержавним сектором. Такі простори покликані реінтегрувати ветерана і його родину в громаді, повернути до нормального життя. Питання вшанування в нас на порядку денному стоїть, ну, і, звісно, зараз в нас виникає питання стосовно нових наших функцій, тому, думаємо, яким чином провести аудит діяльності міністерства з тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, і як ми будемо рухатись далі за цим напрямком”, – заявила вона.

Новини за темою: Новий Кабмін: Міністром культури, молоді та спорту став Володимир Бородянський

Нагадаємо, що у новому Кабінеті міністрів будуть об’єднані міністерства з питань ветеранів і тимчасово окупованих територій. Міністром з питань ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб стала Оксана Коляда.

Джерело: www.112.ua