Новини України та світу

Кабінет Джонсона працює над реалізацією плану по виходу Великої Британії з ЄС “без угоди” до 31 жовтня

Уряд вважає, що навряд чи вдасться внести зміни в домовленості, досягнуті між попереднім прем’єром Терезою Мей і Брюсселем

Джерело: 112.ua

Кабінет Джонсона працює над реалізацією плану по виходу Великої Британії з ЄС "без угоди" до 31 жовтня

Уряд новообраного прем’єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона вже розпочав підготовку до реалізації плану по виходу країни з Євросоюзу до 31 жовтня без укладення угоди з Брюсселем. Про це повідомляє Reuters.

Новини за темою: ЄС не буде переглядати угоду про Brexit, – Туск

“Планування виходу країни з ЄС є зараз пріоритетом №1 для уряду”, – заявив Майкл Гоув, якому Джонсон у своєму Кабінеті доручив координувати Brexit.

Він додав, що зараз “дорога кожна копійка” для того, щоб зробити можливою реалізацію Brexit без угоди з ЄС.

Новини за темою: Парламент Великої Британії відхилив ідею опозиції про запобігання “жорсткому” Brexit

За його словами, такий сценарій є найбільш імовірним, оскільки уряд вважає, що навряд чи вдасться внести зміни в домовленості, досягнуті між попереднім прем’єром Терезою Мей і Брюсселем про вихід країни з ЄС.

Старший помічник Джонсона Домінік Каммінгс, який був серед ініціаторів референдуму 2016 року щодо виходу з ЄС, сказав на зустрічі радників прем’єр-міністра, що йому доручено домогтися Brexit “будь-якими необхідними засобами”, передає The Sunday Times.

24 липня стало відомо, що екс-глава МЗС Великої Британії і колишній мер Лондона Борис Джонсон вступив на посаду прем’єр-міністра країни.

Джерело: www.112.ua