Новини України та світу

Інтерв’ю Зеленського про 100 днів президентства покажуть по ТБ 31 серпня

Бесіду з Зеленським вів актор Станіслав Боклан, який грав прем’єр-міністра в серіалі “Слуга народу”

Джерело: 112.ua

Інтерв'ю Зеленського про 100 днів президентства покажуть по ТБ 31 серпня

Інтерв’ю Володимира Зеленського про його 100 днів президентства покажуть по телеканалу “1 + 1”, 31 серпня. Як стало відомо з анонсу програми, розміщеного на сайті телеканалу і на Facebook-сторінці студії “Квартал 95”, бесіду із Зеленським вів актор Станіслав Боклан, який грав прем’єр-міністра в серіалі “Слуга народу”.

“Наприклад, що ви вже зробили для країни за цей час? Що ви робитимете з усією тією владою, яку отримали після парламентських виборів. Які смс вам пише Коломойський і Андрій Богдан постійно шепоче на вухо”, – запитав Боклан у Зеленського.

У ході інтерв’ю актор зазначив, що за 100 днів президентства Зеленського, в українців з’явилося дуже багато запитань до нового президента.

Прес-секретар президента Юлія Мендель підтвердила “Українській правді”, що інтерв’ю вже готове.

“Там ставитимуться запитання, які хвилювали суспільство”, – сказала прес-секретар президента Юлія Мендель.

Оскільки президент за 100 днів не мав можливості для повноцінної роботи, прес-конференція буде пізніше, після початку роботи парламенту, уточнила Мендель.

Нагадаємо, у червні Мендель пообіцяла, що президент України Володимир Зеленський проведе велику прес-конференцію за підсумками перших 100 днів роботи на посаді.

Джерело: www.112.ua