Новини України та світу

Huawei поділилася своїми здобутками за перше півріччя 2019 року

Huawei поділилася своїми здобутками за перше півріччя 2019 року

Компанія Huawei розповіла про свої здобутки у першому півріччі 2019 року. Зокрема, дохід компанії склав 401,3 мільярди китайських юанів, що на 23,2% більше порівняно з аналогічним періодом за минулий рік.

Як повідомляє прес-служба китайського бренду, діяльність Huawei залишилась стабільною в першому півріччі 2019 року, попри скандали та непорозуміння між китайським вендором та владою США.

Що відомо про скандал з Huawei? 17 травня 2019 року президент США Дональд Трамп підписав указ про заборону використання обладнання Huawei на території країни. Компанію запідозрили в шпигунстві та зборі конфіденційної інформації за допомогою того ж таки обладнання. 

Пізніше звичайний скандал із китайським вендором та урядом іншої країни переріс у справжню “торгову війну”. Китайські користувачі почали бойкотувати продукцію американської компанії Apple, а купертінівці в свою чергу планують перенести складальні лінії iPhone за межі Китаю.

via GIPHY

Окрім того, низка провідних технологічних компаній оголосила про тимчасове припинення співпраці з китайським вендором. Однак, скандал вдалося владнати, хоча деякі обмеження в  Huawei поки ще залишилися. 

Досягнення Huawei у першому півріччі 2019 року. Зауважимо, дохід від продажів підрозділу Huawei Carrier Business у першому півріччі 2019 сягнув 146,5 мільярдів китайських юанів зі стабільним зростанням виробництва та постачання обладнання для бездротових мереж, оптичної передачі, передачі даних, IT- та суміжних секторів.

Наразі компанія Huawei уклала 50 комерційних 5G-контрактів і поставила понад 150 000 базових станцій на ринки по всьому світу.

Смартфони та екосистема Huawei. Постачання смартфонів Huawei (у тому числі пристроїв бренда Honor) становить 118 мільйонів одиниць, що на 24% перевищує торішні результати. Також спостерігалося швидке зростання постачання планшетів, ПК і портативних електронних пристроїв.

via GIPHY

Huawei починає розширювати екосистему пристроїв, щоб надати більше інтелектуальних можливостей для різних сценаріїв користування. Наразі в екосистемі мобільних сервісів Huawei зареєстровано понад 800 000 розробників і 500 мільйонів користувачів у всьому світі.

Джерело Телеканал новини «24»
31.07.2019

Close