Новини України та світу

Грузинська делегація збирається покинути ПАРЄ слідом за Україною: подробиці скандалу

Грузинська делегація збирається покинути ПАРЄ слідом за Україною: подробиці скандалу

Грузинська делегація збирається покинути ПАРЄ слідом за Україною: подробиці скандалу

Він також підтримав рішення нової української делегації не брати участь у сесії. За словами грузинського політика, ані Україна, ані Грузія особливо нічого не втратить у такому випадку, позаяк найближчі заходи у ПАРЄ несуть в собі протокольний відтінок.

Наступного тижня всі заходи, які відбуватимуться на полях, – святкові. Вони будуть присвячені 70-річчю від дня заснування Ради Європи. І немає причин у нас або в українських колег підіймати келих з шампанським з росіянами,
– пояснив він.

Що відомо про новий скандал з українською делегацією у ПАРЄ?17 вересня Верховна Рада сформувала новий склад української делегації в ПАРЄ. Вона складатиметься з 12 народних депутатів, а очолила делегацію народна депутатка від найбільшої парламентської фракції “Слуга народу” Єлизавета Ясько.

Згодом стало відомим, що українська делегація не братиме участь у черговій сесії у Парламентській асамблеї Ради Європи, що проходитиме з 30 вересня по 4 жовтня. Щоправда, Україна проводитиме консультації з метою повернення довіри до ПАРЄ. Крім того, у Раді підкреслювали, що представники старої делегації за звичною для Асамблеї практикою зберігають право брати участь у роботі сесії.

Проте, на адресу нової делегації надійшов лист з роз’ясненнями від секретаріату ПАРЄ, в якому ставлять під сумнів повноваження старої делегації. Відтак українська делегація може позбутися права бути присутньою в залі Парламентської асамблеї Ради Європи під час осінньої сесії, якщо не відправить туди склад нової делегації.

Джерело Телеканал новини «24»
27.09.2019

Close