Новини України та світу

Гройсман записав прощальне відеозвернення

Посадовець назвав однією з найголовніших справ його професійного життя децентралізацію

Джерело: 112.ua

Гройсман записав прощальне відеозвернення

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман записав прощальне відеозвернення, де подякував українцям за віру і виконану разом роботу, побажав своєму наступнику успіхів і підкреслив, що далі буде продовжувати займатися децентралізацією. Відповідне відео Гройсман виклав на своїй сторінці в Facebook.

“Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця”, – пише Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив, що новий уряд працюватиме в країні, яка одночасно і стабільна, і розвивається.

Гройсман зазначив, що децентралізація – це одна із найголовніших справ його життя, якою він і далі буде займатися, адже ця реформа дає можливість змінити устрої в багатьох громадах нашої країни.

Нагадаємо, “Українська правда” з посиланням на власні джерела повідомила, що президент України Володимир Зеленський пропонуватиме парламенту призначити на посаду прем’єр-міністра заступника голови Офісу президента Олексія Гончарука. 

Олексій Гончарук – заступник керівника Офісу президента. За освітою Гончарук юрист, працював керівним партнером однієї з юридичних фірм. У 2014 році балотувався в народні депутати під № 1 списку партії “Сила людей”, яка тоді набрала 0,1% голосів. Гончарук був позаштатним радником скандального міністра екології Ігоря Шевченка.

Пізніше нинішній заступник голови ОПУ працював радником першого віце-прем’єра Степана Кубіва. З 2015 року Гончарук очолив Офіс ефективного реагування BRDO, який фінансує Європейський Союз. 

Нова Верховна Рада IX скликання запрацює 29 серпня. В перший день роботи у четвер планує попередньо (в першому читанні) проголосувати за проект закону про внесення змін до ст. 80 Конституції, яким пропонується позбавити народних депутатів недоторканності. А також сформує Кабмін, змінить очільника СБУ і дасть згоду президенту на заміну генпрокурора. 

Джерело: www.112.ua