Новини України та світу

Гройсман вчинив політичне самогубство, йдучи на вибори до Ради зі своєю політсилою, – Порошенко

За його словами у разі об’єднання “Європейська солідарність” і “Українська стратегія” отримали би кращий результат на парламентських виборах

Джерело: 112.ua

Гройсман вчинив політичне самогубство, йдучи на вибори до Ради зі своєю політсилою, - Порошенко

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вчинив політичне самогубство, вирішивши йти на парламентські вибори зі своєю партією “Українська стратегія”. Таку позицію висловив п’ятий президент України Петро Порошенко в інтерв’ю “Українській правді”.

Він заявив, що йдеться про завершення певного етапу, коли кожен може обрати подальший шлях.

“Чи було право у Володимира зробити цей вибір? Було. Чи схвалюю я цей вибір? Ні. Я вважаю, що з політичної точки зору, це було самогубство. Але чи має він право на цей вибір? Очевидно так. Життя показало чи правий він був, чи ні”, – зазначив Порошенко.

Також він висловив свою думку щодо критики на свою адресу з боку прем’єр-міністра.

“Незважаючи на те, що багато-багато технологів казали йому, що треба обов’язково критикувати Порошенка, я це сприймав виключно як технологічні рекомендації. Покритикував. Йому це не допомогло. Так само, як і всім, хто критикували Порошенка. Вони опинилися за межами парламенту”, – заявив політик.

Разом з тим, Петро Порошенко запевнив, що не ображається на Володимира Гройсмана: “Я Володимиру Борисовичу бажаю всіляких гараздів. Я не можу на нього ображатися”.

Новини за темою: Приклад цинізму в політиці: У чому суть конфлікту Гройсмана і Порошенка та що це означає

Нагадаємо, наприкінці травня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про намір йти на дострокові парламентські вибори з власною партією “Українська стратегія”. Зазначалося, що Гройсман очолить цю партію і бажає сформувати команду, до якої ввійдуть молоді люди з досвідом і розумінням того, що потрібно державі. Крім того, чинний прем’єр виключив можливість об’єднання його партії з політсилою Петра Порошенка “Європейська солідарність”, додавши, що подібні пропозиції від команди екс-президента надходили.

Як відомо, за результатами опрацювання 100% електронних протоколів по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу партія “Європейська солідарність” подолала прохідний бар’єр і посіла четверте місце за рівнем підтримки із результатом 8,1% голосів виборців. Партія “Українська стратегія Гройсмана” отримала 2,41% голосів, тож до парламенту не пройшла – але отримає державне фінансування і шанс наростити підтримку до наступних парламентських виборів.

Джерело: www.112.ua

Close