Новини України та світу

Готуються до позачергового засідання Ради: Зеленський провів зустріч з лідерами фракцій

Президент закликав усіх нардепів з’явитися на позачергове засідання парламенту, щоб ухвалити низку законопроектів із захисту економіки країни в період епідемії коронавірусаПеред позачерговим засіданням Верховної Ради президент Володимир Зеленський зустрівся з лідерами парламентських фракцій і груп. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

“Ви бачите, яка складна ситуація в світі і в Україні. Ми робимо багато, щоб вберегти українців від коронавіруса. Але питання не лише в масках і медицині. Нам потрібно захистити економіку, ухвалити цілу низку ініціатив, щоб допомогти бізнесу, працівникам важливих підприємств, соціально незахищеним верствам населення. Я прошу, щоб депутати прийшли в суботу проголосувати запропоновані ініціативи”, – сказав президент.

Зеленський обговорив з лідерами парламентських фракцій “Слуга народу”, “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Голос” і “Європейська Солідарність”, а також депутатських груп “За майбутнє” та “Довіра” можливий порядок денний засідання Ради і детальніше розповів про ініціативи зі збереження економіки і підтримки України.

Нагадаємо, раніше спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив, що Верховна Рада може зібратися на позачергове засідання 28 березня.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close